Runaways - Článek pro téma týdne

14. července 2015 v 16:31 | Dani El
Pokud se podíváte do mého profilu, zjistíte, že jsem se rozhodl nepsat články na "Téma týdne". Nicméně blog nadhodil tak úžasné téma týdne, že sem neodolal. Blog navrhuje jako téma týdne "Uprchlíci" a o tom také budu dnes psát. O komiksové sérii od Marvelu: "Uprchlíci".


Šest bohatých manželských párů se schází každý rok, aby probírali charitativní činost. A jejich šest dětí se mezitím musí zabavit.
Ale co když jejich rodiče nemluví o charitě...
Každé dítě alespoň jednou za svůj život si jistě řeklo, že jeho rodiče musejí být padouši! Ale co když jsou? A nejen padouši... Super-padouši!


Po prvním čísle musím říct, že ten nápad je geniální. Interakce těch dětí je uvěřitelná, je to plné humoru... Kresba není úplně dokonalá, místy je trochu divná, ale nezaostává o moc a k vtipu komiksu tak nějak sedne... Zatím žádná akce, ale hádám, že to se v dalším čísle změní.
První číslo pouze připravilo pole pro čísla další. Na konci čísla se dozvídáme pravdu o super-padoušských rodičích a jejich děti, které se skrývali v tajné chodbě a sledovali je, se prozradí. Hádám, že ten titulní 'úprk' teprve nastane v dalších číslech.
První číslo bylo rozhodně skvělé a mohu jen doporučit. Neuvěřitelně dobře sem se bavil. A to je co říct, většinou jsem totiž na straně odpůrců Marvelu.

Protože tato recenze byla dost krátká, tak příště vezmu asi 2-3 čísla. Berte to spíš zatím jako takové doporučení série.


Tento článek sloužil nejen k tomu, abych doporučil a zrecenzoval první číslo tohoto skvělého komiksu, ale také trochu abych si uděl srandu z "Téma týdne". Všichni píší o uprchlících z blízkého východu, ti kteří svou mysl odstřihly od zpráv píší o tom, jak si připadají jako uprchlíci... Já ne. Já jsem komiksák. Nebudu psát články na "Téma týdne". Možná jen za předpokladu, pokud si v nich z "Téma týdne" budu moct udělat srandu. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 baruschkasf baruschkasf | E-mail | Web | 14. července 2015 v 17:44 | Reagovat

Skvěle uchopené a pochopené téma týdne :-)
Opravdu se nemusí vždy psát o tom stejném, o čem píše celé "stádo" :-)

2 Dani El Dani El | E-mail | 14. července 2015 v 18:19 | Reagovat

[1]: Jak říkám: Normálně TT nedělám, ale blog nadhodil téma, které šlo pojmout "komiksácky" a chtěl sem si z TT udělat trochu srandu :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama