Stav této stránky - nic moc

12. září 2015 v 14:38 | Dani El
Zdravím těch pár lidí, kteří sem možná ještě občas chodí. Doufám. I kohokoliv jiného, kdo zabloudí na mou malou bezvýznamnou geekovskou stránku pro články a recenze.

Měl jsem v plánu rozbory trailerů na Suicide Squad, Heroes: Reborn a Deadpoola. No, tak to je něco, co určitě nebude. A další mé články čekají na dodělání. Uvidíme se, jestli se dočkají.

V čem je problém? Nemám čas.

Je to jednoduché - zabijeme Batmana!

A proč nemám čas? Škola, karate, taneční, Gravity Falls, přednáška na WhoCon 2015,... Není toho málo. Nicméně se pokusím vydávat alespon jeden článek za týden. Nic neslibuji, ale pokusím se.

Zmínil jsem Gravity Falls. Pokud nevíte, o co jde, nenechte se odradit tím, že je to cartoon od Disney Channel.


Je to vážně vtipný seriál, který se dělá srandu z nadpřirozena a konspirací. A když říkám vtipný, tak myslím opravdu HODNĚ vtipný. A nemyslím vtipný stylem "The Adventure Time", což je seriál, jehož humor jsem tak nějak nepochopil. Nicméně zápletky i humor Gravity Falls jsou vážně skvělé. Vřele doporučuji.


Zpátky k tomu 'Jeden článek za týden.'... Pravděpodobně budu vydávat v sobotu nebo v neděli, popřípadě v pátek, teoreticky je taky možnost ve středu. Články (či recenze) budu vydávat v odpoledních či večerních hodinách.

Už jsem se zmínil o tom, co nevýjde. Co ale výjde?

No, mám rozpracovaný článek o zaniklé komiksové MOBA hře Infinite Crisis. A chtěl bych dodělat článek překládající časovou linii Multivesmíru z Magic the Gathering.

Co se recenzí týče, chtěl bych zrecenzovat oba díly komiksu Želv Ninja. A mám i další věci k recenzování. A mám napsané nějaké recenze dopředu, ale nechte se překvapit.

Chtěl bych se také vyjádřit k některým věcem v geek-domu...

Měl jsem pravdu ohledně Karnu v Doctor Who traileru! Doporučuji na FB stránce Translators of Rassilon v českém překladu shlédnout "Prolog" k deváté obnovené sérii. V tomto "Prologu" se objevuje Karn, na kterém Doktor předá svou závět vůdkyni Karnského Sesterstva. Mluví s ní o tom, že někam musí odejít. Důvod toho souvisí s jakousi bytostí.


V hangoutu ToR padlo několik teorií, co za bytost by to mohlo být. Abych to shrnul za sebe, myslím si, že je to někdo z The Great Old Ones, ale nemyslím si, že je to Velká Inteligence. Také si myslím, že to není Bílý Strážce, protože jde očividně o padoucha. Řekl bych, že jde pravděpodobně o Černého Strážce, popřípadě by mohlo jít o Nebeského hračkáře. Hračkář sice není tak pravděpodobný, jako Černý Strážce, nicméně má s Doktorem mnohem delší minulost, než Černý Strážce. Pořád by to ale mohl být Pán Času Omega, což ovšem nevidím jako něco extrémě pravděpodobného.


Dále jsem se chtěl vyjádřit k tomu, že v Comics Centru úplně zešíleli a vydávají nejignorantštější a nejrasističtější komiks všech dob: Holy Terror od Franka Millera. V českém překladu je to "Teror ve jménu víry".


Fuj! A dokonce jsem viděl nějakou pozitivní recenzi! Fuj!

Mám v plánu přeložit recenzi od Linkary (video-recenzent komiksů z Channel Awesome) na tento komiks a to co nejdřív. Jde opravdu o dost špatnou záležitost a nedoporučuji kupovat. Je to hmatatelný důkaz o klesající úrovni autora pravděpodobně nejpřevratnějšího superhrdinského komiksu všech dob.

Tohle je opravdu debilní. V jednu chvíli přicházejí z CC takové kousky jako Hellboy a Želvy Ninja, a hned na to takováhle pí*ovina od Millera.

AT4W recenzi od Linkary v originále najdete zde: http://atopthefourthwall.com/holy-terror/ (pokud Linkaru nesledujete, pravděpodobně nepochopíte každý long-running joke)

A na závěr: Joker NENÍ Jason Todd!!!

A se*e mě ta reklama, co mi zakrývá na této stránce část pozadí, ale nejspíš s tím nic moc nejde udělat.

To je asi vše. Snad na tuto stránku ještě někdy někdo příjde. Děkuji za přečtení článku a budu rád za každý případný komentář.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama