Reakce - Další BvS trailer a první CA3 trailer

12. prosince 2015 v 21:11 | Dani El
Ano, pouze reakce, nikoliv plnohodnotné rozbory. Ty jsou dost časově náročné.

Ano, vím, že to nejsou úplně žhavě nové trailery, ale pořád jsou relativně nové a velmi zajímavé.

Takže začneme. Tady je druhý trailer na Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti.Pokud byste si chtěli přečíst můj rozbor SDCC traileru na BvS, tak první část naleznete ZDE a druhou potom ZDE.

A teď už vážně k tomu traileru.

Interakce Clarka Kenta a Bruce Wayna je dokonalá. Jejich dialog nám toho říká opravdu hodně. Tohle je zjevně v rané části filmu. Zdá se, že jde o nějaký sraz společenské smetánky a Clark s Jimmym tam dělají reportáž. Z předchozího traileru však víme, že tam dorazí i Diana/Wonder Woman.

Teď k Lexovi. Když jsem to viděl poprvé, tak jsem si říkal: "Ne. Ne taková verze Lexe. Ne užvaněný, otravný génius, kterému chce divák maximálně nafackovat. Chtěl jsem Lexe tak, jak byl ve svém vlastním komiksu. Nebo v Death of Superman. Nebo třeba v Utajeném počátku. Cokoliv, jen ne tohle!" Ale myslím, že jsem se spletl. Je rozhodně možné, že je to z Luthorovi strany pouze přetvářka. Alespoň v to doufám. Velmi v to doufám.

Jo, a taky paradémoni. Asi. Netuším, jak to do toho zapadá.


A teď něco k Doomsdayovi. Nebo ne? Zahlédl jsem na internetu docela zajímavou teorii. Tady máte:


Rozhodně by se mi to líbilo, protože jsem doufal, že si Doomsdaye DCčko šetří na druhou či třetí Supermanovu sólovku. A dává to smysl. Takže já jsem pro.

Třetí věc, která se mi zpruvu nelíbila, ale přehodnotil jsem to, je objevení Wonder Woman, kterou tam ani Batman, ani Superman nečekají. Takže mi přišlo, že role v událostech filmu bude tak trochu "náhodná". Což ale očividně nebude, vzhledem k tomu, že se Diana oběví na té slavnosti. Každopádně doufám, že její přítomnost ve filmu se bude stupňovat a všechno to na sebe bude stavět a povede k momentu, který jsme viděli v traileru. Snad.

Je tam docela dost doufání, já vím. Ale celkově mám z traileru velmi dobrý pocit. A mám rád DC Comics. A věřím Snyderovi. Bude to dobrý film.

A nyní k jiné superhrdinské rvačce: Kapitán Man proti Ironu Amerikovi! Nebo tak nějak...


U předchozího traileru jsem viděl nějaké teorie na internetu. U tohohle jsem nic neviděl. Jen abyste věděli co je z mojí hlavy a co není.

Tony Stark zemře. Vím, že v originálním komiksu Marka Millara umře Kapitán, ale vzhledem k tomu, že Robertu Downey Juniorovi končí smlouva, zdá se mi to jako logický tah Marvelu. Protože někdo z nich očividně umře. A Chris Evans by měl mít smlouvu ještě na jeden další film. Takže...

Na první pohled se to bude radikálně odklánět od původní Civil War, ale to mě nějak nebere. Jako komiksák nejsem až tolik do Marvelu a Civil War jsem nečetl. Ani jako filmového fanouška mě MCU (s pár výjimkami) nějak nezaujalo.

Z traileru mi Kapitán Amerika 3 prostě připomíná směs Avengers: Age of Ultron a CA: Winter Soldier. Což může být špatné. A může to být i dobré.

Kostým Black Panthera vypadá dost dobře, to se musí nechat.


Jak jsem již psal: Nemám rád Marvel Cinematic Universe. Ale to neznamená, že se mi to nebude líbit. Pokusím se to sledovat objektivně a objektivně to zhodnotit. A když hvězdy a Disney dají, tak to snad bude i kvalitní podívaná.

Na BvS půjdu rozhodně do kina, na CA3 pravděpodobně ne. Ale to říkám teď, v prosinci 2015. To vše se může změnit. Ale nejdřív příjdou Star Wars!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama