Nový design a Velká revize

24. ledna 2016 v 17:28 | Dani El
Je to tu. Dokopal jsem se ke změně designu stránky. A to sebou nese i nějaké změny...


Předtím......a potom.

Stránka je opět dělaná na mém notebooku s rozlišením 1366 x 768, což je rozlišení potřebné k tomu, aby se vám stránka zobrazovala tak jako mě, tedy správně. Nicméně tentokrát by jiné rozlišení nemělo dělat přílišné problémy, minule byl problém akorát s rozdělením komiksového panelu s dvanáctým Doktorem, který se na větším rozlišení rozjížděl. Takovouhle designovou blbost jsem ale tentokrát neudělal, takže i na větším by to mělo být v pořádku. To ještě budu muset vyzkoušet.

Další věc, která z toho vyplynula, je zúžení stránky ještě víc, než byla předtím.

To jde?

Ano, očividně to jde. Problémem budou videa, která nyní nezobrazují skoro celou druhou polovinu videa, tím pádem i lišty. "Díky" tomu byste si nemohli video pustit ani na YT ve vedlejší kartě.

Ale nebojte se. V rámci velkolepé revize projdu kompletním archívem mých článků. A to nejen proto, abych ohlídal velikost obrázků a videí, ale také abych opravil různé překlepy a další chyby a také abych případně přitvrdil nějaký ten závěreční číselný verdikt v recenzích. Takže rozhodně i vy si můžete dát malou cestu časem do doby před půl rokem, neb bych chtěl brzy navázat nějakými články na věci, které jsem začal, ale nedokončil

Mohli jste si všimnout, že z menu zmizel můj profil, ale nebojte se. Jednou se vrátí. A to do odkazu v menu "O MNĚ".

Tím se tak nějak dostávám k novým "prázným rubrikám". Brzy je zaplním (nechtějte vědět čím) a to včetně těch starých "prázdných rubrik". Ty nově přidané se však (pravděpodobně budou skládat pouze z jednoho článku, který budu postupně členit a updatovat. Nejspíš.

A to je vše, co změna designu ovlivní. Doufám, že inspirace u nejnovějšího sonického šroubováku (co se týče barevného ladění stránky) neunikla vašemu bystrému vnímání.


A to je konec tohoto článku. Na závěr bych se s vámi rád podělil o skvělý panel Doctor Who komiksu, který se do závěrečné verze bohužel nevešel, ale rozhodně bude teď nějakou dobu viset v menu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mimi Mimi | Web | 24. ledna 2016 v 17:36 | Reagovat

Super, moc pěkné :)

2 Dani El Dani El | E-mail | Web | 24. ledna 2016 v 17:51 | Reagovat

[1]: Díky. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama