Únor 2016

Recenze: Deadpool

27. února 2016 v 8:33 | Dani El
Tak jsem se konečně dokopal k tomu abych zrecenzoval...

5 nejočekávanějších filmů roku 2016

12. února 2016 v 10:21 | Dani El
Na jaký film se tento rok těšíte nejvíc?

V tomhle článku se dozvíte, jaké jsou (mé) nejočekávanější filmy tohoto roku. Můžete s tím nesouhlasit, můžete o tom diskutovat, ale to je asi tak vše, co s tím můžete dělat.

A začnu tak, jako obvykle: Od konce!

Můj pátý nejočekávanější film tohoto roku je X-Men: Apocalypse.


Recenze: Mýty - Legendy v exilu

4. února 2016 v 20:26 | Dani El
Tak před nějakou dobou jsem přečetl první díl dost populárního komiksu - Fables, tedy v českém překladu Mýty. Možná jste s tímto komiksem obeznámeni. Pokud ne: Pohádkové bytosti byly donuceny uprchnout ze své Země a nyní se skrývají mezi lidmi, konkrétně ve vlastní New Yorkské čtvrti. Taková Arabella Reloaded.


Top 3 Shaman King AMV

2. února 2016 v 19:54 | Dani El
Takže: Co je Shaman King?

Shaman King bylo první anime které jsem kdy dokoukal a do dnešních dní zůstává (i přes své markantní nedostatky) jedním z mých nejoblíbenějších anime všech dob.

Pokud vám to nestačí, vyzkoušejte google. A pokud vás to zaujme, doporučuji shlédnout dřív, než tato 3 AMV, neb tato 3 AMV obsahují opravdu velké SPOILERY.

Takže tady ta má ultimátní "topka" je:

Na třetím místě je video na písničku This is War, ale autor ho pojmenoval "Spiritual War". Není to TO nejlepší, ale je to povedené AMVéčko. A vzhledem k tomu, jak málo dobrých Shaman King AMV na YouTubu je, rozhodl jsem se ho sem dát.


Ty nejlepší dvě jsou ale opravdu ultimátní. Na druhém místě totiž je...