5 nejočekávanějších filmů roku 2016

12. února 2016 v 10:21 | Dani El
Na jaký film se tento rok těšíte nejvíc?

V tomhle článku se dozvíte, jaké jsou (mé) nejočekávanější filmy tohoto roku. Můžete s tím nesouhlasit, můžete o tom diskutovat, ale to je asi tak vše, co s tím můžete dělat.

A začnu tak, jako obvykle: Od konce!

Můj pátý nejočekávanější film tohoto roku je X-Men: Apocalypse.Pokračování dvou mých nejoblíbenějších X-Meních filmů (První třída a Budoucí minulost) bude mít očividně grády. Apocalypse je Poe z nových Star Wars a je opravdu šedý, ne fialový. Zdá se, že Fox vyslyšel fanoušky. A konečně se vrátí nejvíc cool mutant z původní trilogie: Nightcrawler. A sním i spousta dalších mladých mutantů. A James McAvoy půjde do hola. Na to se nejde netěšit a věřím, že Singer nezklame. (Snad jen ta Jubilee mi tam příjde trochu "navíc".)

Na čtvrtém místě se umístila Suicide Squad. Protože se nejde netěšit na Jokera a Harley!


Warneři nám zde naservírovali 2 TOTÁTLNĚ odlišné trailery. Jeden extrémně temný, jeden dokonale sestříhaný, plný komedie, černého humoru a čistokrevné komiksovosti... A ten druhý mě opravdu navnadil. Uvidíme, jak to nakonec dopadne. Volba týmu je rozhodně zajímavá a myslím, že tohle bude skvělé nejen jako samostatný film, ale také pro budování čerstvého filmového DC Expanded Universa, kterému držím palečky, ať nakope sedinky vší té trapně ubohé superhrdinské dětské nevýraznosti z MCU.

Na třetím místě je film nejbližší, na který (pokud budou hvězdy přát) dnes půjdu do kina. Ano, je to Deadpool.


Na Deadpoola se těším už hodně dlouho... Nemyslím si, že to bude nějak dokonalý film. Protože nebude. Ale rozhodně to bude vtipné, bude to drsné a hodně podle komiksů... A tak to mám rád a tak to bude nejzábavnější. Jo, a Join DEADPOOL CORE.

Na druhém místě (a tohle možná někoho překvapí) je tahle neskutečně krásná věc: Kubo a dvě struny.


Tohle vypadá neuvěřitelně dokonale a... Ani si už nepamatuju, kdy jsem šel do kina a těšil se na naprosto originální film, který není podle knihy, komiksu, není to sequel, prequel, ani spin-off, není to remake ani reboot. Je to naprosto originální film, který prostě vypadá neuvěřitelně krásně a neuvěřitelně zajímavě. (Jo, i tak asi půjdu na Kung-Fu Pandu 3, ale mám pocit, že Kubo a dvě struny prostě bude mnohem větší nářez a rozhodně druhý nejočekávanější film tohoto roku.)

A na prvním místě,...

...ale no ták,...

...vždyť to přece víte,...

...touhle dobou už vám to musí být jasný,...

...myslím DÁVNO jasný,...

...samozřejmě, že je to...

... Batman v. Superman!


Tohle je všeobecně nejočekávanější komiksový film už od doby, kdy vznikl první komiksový film. Naprosto jedinečný raketový odraz pro DCEU, který by radši měl být HODNĚ dobrý, Zacku Snydere. Film musí vyřešit ohromné množství věcí a jsem jen zvědav, jak se stím popere. Už nám zbývá jen něco málo přes měsíc a dozvíme se to. A věřím, že to bude skvělé.

Každopádně to je můj seznam. Jaký je ten váš? Souhlasíte? Nesouhlasíte?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 work-with-kaite work-with-kaite | Web | 12. února 2016 v 10:46 | Reagovat

Vypadaj dobře, sem zvědavá:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama