Top 3 Shaman King AMV

2. února 2016 v 19:54 | Dani El
Takže: Co je Shaman King?

Shaman King bylo první anime které jsem kdy dokoukal a do dnešních dní zůstává (i přes své markantní nedostatky) jedním z mých nejoblíbenějších anime všech dob.

Pokud vám to nestačí, vyzkoušejte google. A pokud vás to zaujme, doporučuji shlédnout dřív, než tato 3 AMV, neb tato 3 AMV obsahují opravdu velké SPOILERY.

Takže tady ta má ultimátní "topka" je:

Na třetím místě je video na písničku This is War, ale autor ho pojmenoval "Spiritual War". Není to TO nejlepší, ale je to povedené AMVéčko. A vzhledem k tomu, jak málo dobrých Shaman King AMV na YouTubu je, rozhodl jsem se ho sem dát.


Ty nejlepší dvě jsou ale opravdu ultimátní. Na druhém místě totiž je...


...AMV s názvem Soul-Fusion, píseň Buried Struggles. Je to opravdu úžasné a povedené, výborně sestříhané... A žádné úžasné Shaman King AMV, které by ze svého původního 4:3 formátu nebylo násilně roztaženo neexistuje, takže s tím se člověk musí tak nějak smířit. Je to totiž zatraceně skvělé AMVéčko!


A nejlepší AMV s Shaman King tématikou na celém YouTube je (alespoň podle mne): The King of Shamans. Na dokonalou skladbu od Audiomachine s názvem Shadowfall. Celé mi to vyrazilo dech... Nejspíš tím originálním dabingem, který jsem tam slyšel poprvé. Ale i kromě toho je to dokonale sestříhané a na dokonalou hudbu. Tady není co dodat.


Tak to je pro dnešek vše. Souhlasíte s tímto seznamem? Nesouhlasíte? Je vám to jedno? A mně vlastně taky... Ale pokud byste chtěli vyjádřit souhlas/nesouhlas, budu rád za každý komentář.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama