...jako Fénix?

29. října 2016 v 20:55 | Dani El |  Výlev
Jsem zpět! Tato stránka vstává z popela a je to... No, chtěl jsem říct velkolepé, ale ono moc není. To asi vidíte sami. Takže toto je drobný výlev o novém designu a o tom, co se zde bude objevovat. Teď už vážně!Takže na levo si můžete všimnout fešného Paula McGanna. Při jeho tvorbě jsem použil centropen a anilinky, v tomhle pořadí. Což nebyl úplně nejšťastnější nápad, protože ačkoliv anilinky (narozdíl od obyčejných vodovek) nekryjí linku, tak se s nimi (stejně jako u vodovek) maluje spolu se značným množstvím vody. A voda rozpíjí centropen, překvapivě. Toto mé dílko není nijak extrémně povedé, ale nerozsápal jsem si po jeho stvoření oči, takže je to asi v pohodě.

Také je tento Paul McGann překreslovaný podlé komiksu. Nevím konkrétně kterého, od osmého Doktora jsem jich četl jen prvních pár a tenhle už byl v barvě, takže někde po komiksu Ophidius. Možná dokonce přímo v něm. Nedám sem originál, protože byste viděli, jak hloupě jsem udělal ten výraz a jak blbě jsou barvy, ale můžete si ho snadno najít sami. Je to velmi slavná scéna, ve které Doktor prohlašuje, že na jeho světě není větší urážky, než zemřít plně oblečen a že požaduje zemřít nahý. ("I demand to die naked!")

Pak jste si mohli také všimnout pirátské planety Zanak a vězeňského asteroidu Shada. Ty už jsou jednudušší, tudíž i lépe výtvarně zpracované.


V blízké budoucnosti očekávejte hlavně články. Recenze budou zcela výjmečné a v tuhle chvíli nemám na plánu žádnou konkrétní recenzi. Ale z mých názorů na určité filmy/seriály/komiksy/knihy budou vycházet některé články. Některé dokonce docela zásadním způsobem.

Nebudu slibovat nic konkrétního (protože víme, jak takové věci dopadají). Jedinou věc, kterou mám připravenou předem, bych měl přidat už dnes.

To je pro tento drobný úvod vše. Děkuji za přečtení.

_______________________________________________________________
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama