Oficiální zahájení 3. éry aneb New World Order

22. listopadu 2017 v 16:18 | Dani El
Pirátská Planeta ožívá. Je to tak, Dani El je zpátky. Ale tentokrát to bude vypadat trochu jinak, tak dávejte pozor! Tohle je Pirátská Planeta, takže začínáme...Začínám znovu. A tentokrát hodlám vydávat články vytrvaleji a intenzivněji. Snad.

Již proběhl jistý redesign, týkající se hlavně menu. To se z vertikálního změnilo v horizontální a pojal jsem ho poněkud jinak. Takže tady vás provedu tím, co toto menu znamená.

Základ

Tady najdete jednoduché a jasné představení blogu. A vlastně i mne. Takže pokud to někoho zajímá, nebo je na tomto blogu nový, tohle je to správné místo.

Články

Tohle je poněkud sebevysvětlující. Přehled článků od začátku tohoto rebootu. Čím starší, tím víc dole, čím mladší, tím víc nahoře. Doplněné o datum vydání. To je celkem jednoduchý přehled toho obsahu, kvůli kterému se zde můžete vyskytovat.

Galerie

Hodlám se věnovat vlastní tvorbě obrázků ke článkům a toto je rubrika, kde takovéto obrázky neleznete. Opět je přidávám zezdola nahoru. Zase nic neintuitivního.


Obskuria

Tohle již není zcela jednoduché. Jedná se o speciální místo pro věci vcelku obskurní, o které bych se chtěl podělit. Opět to budu rozšiřovat směrem nahoru.

Geekdom

Geekdom je největší výjimkou v rozšiřování, protože ho budu (víceméně) rozšiřovat směrem dolů. Jedná se o různé věci v rámci fantastiky, kterých jsem fanoušek. That's it.

Stuff

Tady najdete, no, to co se nevešlo jinam. Těžko říct, co to je. Zatím to pořádně nevím ani já.


Z některých výše zmíněných věcí výchází další novinka. Říkám tomu Update. Půjde o články, ve kterých budu psát o tomto blogu, o přidávání do rubrik jako Obskuria a Geekdom, o věcech, na kterých pracuji a nejspíš i o různé všeobecné změti mých myšlenek.

To je zatím ode mne vše. Již brzy začínáme...

_______________________________________________________________
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama