Základ

12. listopadu 2017 v 11:53 | Dani El
Vítejte na Pirátské planetě! Internetové jméno mé skromné osoby je Dani El a toto je můj blog pojednávající převážně o mých setkáních s geekovskou kulturou, za jejíž součást se pokládám.

Kdo jsem?

Mé skutečné jméno je (překvapivě) Daniel, jsem ze severních Čech, je mi 18 let a studuji na osmiletém gymnáziu. Mezi věci kterých jsem fanoušek, patří například Doctor Who, komiksy, kreslené seriály, filmy Edgara Wrighta, některá anime, seriál Holistická detektivní kancelář Dirka Gentlyho nebo hra Magic: the Gathering.
Jsem zodpovědný za založení drobného geekovského spolku v místě, kde žiju. Jsem adminem facebookových stránek Classic Doctor Who SK/CZ (Admin Salyavin) a Seckettolog. Natáčím na YouTube pod jménem Dani El - Zabiják Daleků. Cvičím karate. Považuji se za umělce. Škola mne postupně zabíjí.

A to je asi tak vše, co o mně potřebujete vědět.

Proč Pirátská Planeta?

"The Pirate Planet" je Doctor Who příběh z roku 1978. Napsal ho geniální Douglas Adams, autor Stopařova průvodce galaxií a původní Holistické detektivní kanceláře Dirka Gentlyho. Byl to první ze tří DW příběhů, které stvořil. Právě jako poctu Adamsovi jsem tento blog pojmenoval Pirátská planeta. A taky je to strašně cool název, tak proč ho nepoužít?


Skutečně nedocenění příběh, ta Pirátská planeta.

Název stránky nemá žádnou souvislost s pirátstvím. Je aby jste to tak nějak věděli.

Proč mám blog?

Protože některé věci stojí za sdělení. A jsou sdělení, která by určité lidi mohla za určitých okolností zajímat... A nebo třeba ne. Kdo ví? Jediná věc, kterou vím, je fakt, že píšu rád a tento blog snad bude do budoucna tento fakt zrcadlit.

Jsem šílenec?

Obávám se, že na tuto otázku neznám odpověď ani já, ani ten růžový drak, který žije v mém budíku, ani fábulus skrývající se mezi druhým a třetím patrem mých anilinek. Takže bohužel.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama